ارائه دارو تاریخ گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) کبودراهنگ

ارائه دارو تاریخ گذشته در بیماستان امام رضا (ع) کبودراهنگ سوژه خبری امروز وب سایت رسمی کبودراهنگ

به گزارش وب سایت رسمی شهرستان کبودراهنگ و به نقل از مراجعه کنندگان داروخانه بیمارستان امام رضا علیه السلام متاسفانه شاهد ارائه دارو تاریخ گذشته در این مرکز بوده ایم و با توجه به پیگیری های انجام شده این مورد توسط آقایان دکتر بهرامی و دکتر فاتحی در حال پیگیری است . تاریخ انقضا یکی از مواردی است که به دلیل اثراتی که می تواند روی بدن داشته باشد، بسیار مهم است. طبق تعریف علمی، تاریخ انقضا، زمانی است که اثر بخشی داروها تا آن زمان کاهش پیدا نمی کند ولی بعد از انقضا اثرات دارو کاسته شده و در بیشتر موارد برای بدن خطر ناک می باشد .

از مردم شریف کبودراهنگ درخواست داریم در صورت مراجعه به داروخانه ها حتما به تاریخ دارو که با EXP درج شده توجه خاصی داشته باشند .

همچنین طی پیگیری های انجام شده از دکتر بهرامی به دلیل پاسخگویی سریع به این موضوع تشکر ویژه داریم و امیدوارم با وجود مسئولین پرتلاش شهرستان کبودراهنگ دیگر شاهد اینگونه مسائل نباشیم ؛ امید مردم به شماست .

photo_2015-08-31_22-08-45


10 دیدگاه برای “ارائه دارو تاریخ گذشته در بیمارستان امام رضا (ع) کبودراهنگ
 1. با سلام
  ای اقایی که با یک بسته قرص این همه آشوب به پا میکنید شما باید از مسئولین بیمارستان تشکر و قدر دانی نمایید که داروخانه ی خصوصی را به داروخانه دولتی تبدیل کردند و فرانشیز های دولتی از مردم دریافت میکنند در صورتی که قبلا این گونه نبوده است
  باتشکر

  • با سلام . در جریان مواردی که گفتید نیستم . بنده و تیمم در حال ارتقای فرهنگ فضای مجازی در کبودراهنگ هستیم و بایستی شاهد ارائه اینگونه مطالب از سوی همشریان باشید . از فضا و امکانات هم برای آگاهی دادن به مردم عزیز و حمایت از دولت و مسئولین استفاده خواهیم کرد . ضمن اینکه باید یادآور باشم دیگر آن زمان نیست که صدای مردم به گوش نرسد . ما صدای مردم و دولت را با همدلی و هم زبانی در سایت انتشار خواهیم داد .
   موفق باشید

 2. من خودم تا بحال داروهایی زیادی از داروخانه بیمارستان خریداری کردم ک همه تاریخ بلند و با کیفیت بودن منم یکی از مردم این شهرم ولی هیچوقت داروی بی کیفیت از داروخانه بیمارستان نگرفتم حالا که شما میگید تاریخ اون دارو یکساله که گذشته در صورتی که داروخانه بیمارستان کلا پنج ماه که افتتاح شده پس این شایعه غیر ممکنه حتما اون همشری که به شما اطلاع داده از جای دیگه ای خریداری کرده و هدف بد نام کردن داروخانه ابیمارستان مام رضا هستش

  • با سلام . بله مشخصه که اطلاعات شما بیشتر از ماست و حتی کاملا در جریان افتتاح داروخانه و … هستید ! 🙂 اما فکر کنم اشتباه برداشت کردید و اشتباهتونم این بوده که فکر کردید این مطلب تخریبی هست . بنده طبق پیامکی که ارسال کردم به مسئول مربوطه درج کردم که قصد این سایت تخریب نیست چرا که از نسخه و خود دارو عکسبرداری شده و به مسئول مربوطه اعلام شده که قصد انتشارم نداریم چون ما نمیخواییم تو این سایت دادگاه راه بندازیم ، فقط میخواییم اعلام کنیم که صدای مردم با لحن بسیار آرام به گوش مسئولین برسه . همینطور هم شد و خودشون قبول کردن که پیگیری میکنن ؛ نظر شما هم برای این سایت ارزشمنده و ما خوشحالیم از حضور شما .
   موفق باشید

 3. سلام جای تشکر رو داره که اینگونه مطالب رو کار میکنید امیدوارم خبرهاتون در ارتقای سطح جامعه مفید واقع بشه . با احترام

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *